Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Other
tr: Diğer

en: Return
tr: Geri dön
