Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Filter
vi: Lọc

en: Other
vi: Khác

en: Return
vi: Trở về
