Theme Change (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Route
am: ፈለግ
