Admin Theme Change (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Other
eo: Alia

en: Route
eo: Vojo
