Admin Theme Change (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Theme
fi: Teema

en: Other
fi: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: %label has been deleted.
fi: %label on poistettu.

en: Route
fi: Reitti
