Admin Theme Change (8.x-1.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Other
ug: باشقا
