Admin Theme Change (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Label
es: Etiqueta

en: Path
es: Ruta

en: Theme
es: Tema

en: Other
es: Otro(s)

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: %label has been deleted.
es: %label ha sido eliminada.

en: Route
es: Ruta
