Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Filter
ca: Filtra

en: Other
ca: Altres

en: Return
ca: Retorna
