Theme Change (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: شناسه

en: Other
fa: ساير

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Route
fa: مسیر
