Theme Change (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Label
ca: Etiqueta

en: Path
ca: Camí

en: Theme
ca: Tema

en: Other
ca: Altres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Route
ca: Ruta
