Theme Change (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Other
ka: სხვა
