Theme Change (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Label
de: Beschriftung

en: Path
de: Pfad

en: Other
de: Weitere

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: %label has been deleted.
de: %label wurde gelöscht.

en: Select Theme
de: Theme auswählen

en: The path needs to start with a slash.
de: Der Pfad muss mit einem Schrägstrich beginnen.
