Theme Change (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: Theme
gl: Tema

en: Other
gl: Outro

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Route
gl: Ruta
