Theme Change (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Theme
lv: Tēma

en: Other
lv: Citi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Route
lv: Maršruts
