Theme Change (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Theme
sv: Tema

en: Other
sv: Övriga

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: %label has been deleted.
sv: %label har raderats.

en: Route
sv: Rutt
