Theme Change (8.x-3.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Path
ta: பாதை

en: Theme
ta: தீம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Route
ta: வழி
