Theme Change (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Other
ar: آخر

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Route
ar: الطريق
