Theme Change (8.x-3.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Path
az: Yol

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Other
az: Digər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Route
az: Marşrut
