Theme Change (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Other
he: אחר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Route
he: נתיב
