Theme Change (8.x-3.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: Theme
hr: Tema

en: Other
hr: Ostalo

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
