Theme Change (8.x-3.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Path
nl: Pad

en: Theme
nl: Thema

en: Other
nl: Andere

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: %label has been deleted.
nl: %label is verwijderd.
