Theme Change (8.x-3.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Path
ps: يونلور

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
