Theme Change (8.x-3.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Theme
ro: Temă

en: Other
ro: Altele

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Route
ro: Rută
