Theme Change (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Label
sk: Označenie

en: Path
sk: Cesta

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Other
sk: Ostatné

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: Route
sk: Cesta
