Theme Change (8.x-3.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Route
th: เส้นทาง
