Theme Change (8.x-3.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Label
tr: Etiket

en: Path
tr: Yol

en: Theme
tr: Tema

en: Other
tr: Diğer

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: %label has been deleted.
tr: %label silindi.

en: Route
tr: Yol
