Theme permission (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Access control
id: Kendali akses

en: Settings
id: Pengaturan

en: Uninstall
id: Hapus instalan

en: Install
id: Instal

en: Set as default
id: Atur sebagai bawaan

en: default theme
id: tema utama

en: Install and set as default
id: Instal dan tetapkan sebagai default

en: Installed theme | Installed themes
id[0]: Tema terinstal
id[1]: Tema terinstal

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
id[0]: Tema tidak terpasang
id[1]: Tema-tema tidak terpasang

en: Settings for @theme theme
id: Pengaturan untuk tema @theme

en: Uninstall @theme theme
id: Copot pemasangan tema @theme

en: Set @theme as default theme
id: Tetapkan @theme sebagai tema default

en: Install @theme theme
id: Instal tema @theme

en: Install @theme as default theme
id: Instal @theme sebagai tema default

en: administration theme
id: tema administrasi
