Theme permission (2.0.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Access control
sv: Behörighet

en: Settings
sv: Inställningar

en: Uninstall
sv: Avinstallera

en: Install
sv: Installera

en: Set as default
sv: Ställ in som förvalt

en: Experimental
sv: Experimentell

en: default theme
sv: standardtema

en: Install and set as default
sv: Installera och ställ in som förvalt

en: Installed theme | Installed themes
sv[0]: Installerat tema
sv[1]: Installerade teman

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
sv[0]: Avinstallerat tema
sv[1]: Avinstallerade teman

en: Screenshot for @theme theme
sv: Skärmdump för temat @theme

en: Settings for @theme theme
sv: Inställningar för temat @theme

en: Uninstall @theme theme
sv: Avinstallera temat @theme

en: Set @theme as default theme
sv: Ställ in @theme som förvalt tema

en: Install @theme theme
sv: Installera temat @theme

en: Install @theme as default theme
sv: Installera @theme som förvalt tema

en: administration theme
sv: administrationstema
