Theme permission (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Install
hu: Telepítés

en: Set as default
hu: Beállítás alapértelmezettként

en: default theme
hu: alapértelmezés szerinti smink

en: Set as default theme
hu: Smink beállítása alapértelmezettként

en: Install and set as default
hu: Telepítés és beállítás alapértelmezettként

en: Installed theme | Installed themes
hu[0]: Telepített smink
hu[1]: Telepített sminkek

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
hu[0]: Eltávolított smink
hu[1]: Eltávolított sminkek

en: Settings for @theme theme
hu: @theme smink beállításai

en: Uninstall @theme theme
hu: @theme smink eltávolítása

en: Set @theme as default theme
hu: @theme beállítása alapértelmezett sminkként

en: Install @theme theme
hu: @theme smink telepítése

en: Install @theme as default theme
hu: @theme telepítése alapértelmezett sminkként

en: administration theme
hu: adminisztrációs smink
