Theme permission (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Install
pl: Instaluj

en: Set as default
pl: Ustaw jako domyślne

en: default theme
pl: domyślna skórka

en: Set as default theme
pl: Ustaw domyślną skórkę

en: Install and set as default
pl: Zainstaluj i ustaw jako domyślną

en: Installed theme | Installed themes
pl[0]: Zainstalowana skórka
pl[1]: Zainstalowane skórki
pl[2]: Zainstalowanych skórek

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
pl[0]: Odinstalowana skórka
pl[1]: Odinstalowane skórki
pl[2]: Odinstalowanych skórek

en: Settings for @theme theme
pl: Ustawienia skórki @theme

en: Uninstall @theme theme
pl: Odinstaluj skórkę @theme

en: Set @theme as default theme
pl: Ustaw @theme jako domyślną skórkę

en: Install @theme theme
pl: Zainstaluj skórkę @theme

en: Install @theme as default theme
pl: Zainstaluj @theme jako domyślną skórkę

en: administration theme
pl: skórka administracyjna
