Theme permission (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Set as default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: default theme
sk: predvolená téma vzhľadu

en: Set as default theme
sk: Nastaviť ako predvolenú tému

en: Install and set as default
sk: Nainštalovať a nastaviť ako predvolenú tému

en: Installed theme | Installed themes
sk[0]: Nainštalovaná téma
sk[1]: Nainštalované témy
sk[2]: Nainštalovaná téma

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
sk[0]: Nenainštalovaná téma
sk[1]: Nenainštalované témy
sk[2]: Nenainštalovaná téma
