Theme permission (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Install
ug: قاچىلاش

en: default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب
