Theme permission (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Set as default
az: Defolt olaraq təyin edin

en: default theme
az: standart mövzu

en: Install and set as default
az: Quraşdırın və standart olaraq təyin edin

en: Settings for @theme theme
az: @thememövzusu üçün parametrlər

en: Uninstall @theme theme
az: @theme temasını silin

en: Set @theme as default theme
az: Defolt mövzu olaraq @theme təyin edin

en: Install @theme theme
az: @theme temasını quraşdırın

en: Install @theme as default theme
az: Defolt tema kimi @theme quraşdırın

en: administration theme
az: idarəetmə mövzusu
