Theme permission (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Settings
et: Seaded

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Install
et: Paigalda

en: Set as default
et: Sea vaike valikuks

en: default theme
et: vaikimisi teema

en: Install and set as default
et: Paigalda ja määra vaikevalikuks

en: Installed theme | Installed themes
et[0]: Paigaldatud kujundusmall
et[1]: Paigaldatud kujundusmallid

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
et[0]: Eemaldatud kujundusmall
et[1]: Eemaldatud kujundusmallid

en: Settings for @theme theme
et: Kujundusmalli @theme sätted

en: Uninstall @theme theme
et: Eemalda kujundusmall @theme

en: Set @theme as default theme
et: Määra @theme vaikimisi teemaks

en: Install @theme theme
et: Paigalda kujundusmall @theme

en: Install @theme as default theme
et: Paigalda @theme vaikimisi teemana

en: administration theme
et: haldusliidese kujundusmall
