Theme permission (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Uninstall
fa: عزل

en: Install
fa: نصب

en: Set as default
fa: تنظیم به عنوان پیش‌فرض

en: default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: Install and set as default
fa: نصب و پیش‌فرض

en: Installed theme | Installed themes
fa[0]: قالب نصب شده
fa[1]: قالب‌های نصب شده

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
fa[0]: قالب نصب نشده
fa[1]: قالب‌های نصب نشده
