Theme permission (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
mr: संरचना

en: Install
mr: इन्स्टॉल

en: Set as default
mr: मूलभूत असे ठरवा

en: Install and set as default
mr: इन्स्टॉल करा व मूलभूत असे ठरवा

en: Install @theme theme
mr: @theme थीम इन्स्टॉल करा

en: Install @theme as default theme
mr: @theme मूलभूत थीम म्हणून इन्स्टॉल करा
