Theme permission (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Install
sq: Instalo

en: default theme
sq: tema e paracaktuar
