Theme permission (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Uninstall
tr: Kaldır

en: Install
tr: Kur

en: Set as default
tr: Varsayılan olarak ayarla

en: default theme
tr: ön tanımlı tema

en: Install and set as default
tr: Kur ve varsayılan olarak ayarla

en: Installed theme | Installed themes
tr[0]: Kurulu temalar

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
tr[0]: Kaldırılan temalar

en: Settings for @theme theme
tr: @theme teması için ayarlar

en: Uninstall @theme theme
tr: @theme temasını kaldır

en: Set @theme as default theme
tr: @theme temasını varsayılan tema olarak ayarla

en: Install @theme theme
tr: @theme temasını kur

en: Install @theme as default theme
tr: @theme temasını varsayılan tema olarak kur

en: administration theme
tr: yönetim teması
