Theme permission (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Install
cs: Instalovat

en: Set as default
cs: Nastavit jako výchozí

en: default theme
cs: výchozí téma vzhledu

en: Install and set as default
cs: Nainstalovat a nastavit jako výchozí

en: Installed theme | Installed themes
cs[0]: Nainstalované téma vzhledu
cs[1]: Nainstalovaná témata vzhledu
cs[2]: Nainstalovaná témata vzhledu

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
cs[0]: Odinstalované téma vzhledu
cs[1]: Odinstalovaná témata vzhledu
cs[2]: Odinstalovaná témata vzhledu

en: Uninstall @theme theme
cs: Odinstalovat téma @theme

en: Set @theme as default theme
cs: Nastavit @theme jako výchozí téma vzhledu

en: Install @theme as default theme
cs: Nainstalovat @theme jako výchozí téma vzhledu
