Theme permission (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Settings
da: Indstillinger

en: Uninstall
da: Afinstallér

en: Install
da: Installér

en: Set as default
da: Angiv som standard

en: default theme
da: standardtema

en: Install and set as default
da: Installér og angiv som standard

en: Installed theme | Installed themes
da[0]: Installeret tema
da[1]: Installerede temaer

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
da[0]: Afinstalleret tema
da[1]: Afinstallerede temaer

en: Settings for @theme theme
da: Indstillinger for @theme-temaet

en: Uninstall @theme theme
da: Afinstallér @theme-temaet

en: Set @theme as default theme
da: Sæt @theme som standardtema

en: Install @theme theme
da: Installér tema @theme

en: Install @theme as default theme
da: Installér @theme som standardtema
