Theme permission (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Set as default
lv: Iestatīt kā noklusējuma

en: default theme
lv: noklusētā tēma

en: Install and set as default
lv: Instalēt un iestatīt kā noklusējuma

en: Installed theme | Installed themes
lv[0]: Instalētā tēma
lv[1]: Instalētās tēmas

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
lv[0]: Atinstalētā tēma
lv[1]: Atinstalētās tēmas
