Theme permission (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Settings
he: הגדרות

en: Appearance
he: מראה

en: Uninstall
he: הסרה

en: Install
he: התקנה

en: Set as default
he: לקבוע כברירת מחדל

en: default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Set as default theme
he: לקבוע כעיצוב ברירת המחדל

en: Install and set as default
he: להתקין ולקבוע כברירת מחדל

en: Installed theme | Installed themes
he[0]: תבנית עיצוב מותקנת
he[1]: תבניות עיצוב מותקנות

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
he[0]: תבנית עיצוב שהוסרה
he[1]: תבניות עיצוב שהוסרו

en: Settings for @theme theme
he: הגדרות עבור ערכת העיצוב  @theme
