Theme permission (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Settings
ja: 設定

en: Uninstall
ja: アンインストール

en: Install
ja: インストール

en: Set as default
ja: デフォルトに設定

en: default theme
ja: デフォルトテーマ

en: Install and set as default
ja: インストールしてデフォルトに設定

en: Installed theme | Installed themes
ja[0]: インストール済みテーマ
ja[1]: インストール済みテーマ

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
ja[0]: アンインストール済みテーマ
ja[1]: アンインストール済みテーマ

en: Settings for @theme theme
ja: @theme テーマの設定

en: Uninstall @theme theme
ja: @theme テーマのアンインストール

en: Set @theme as default theme
ja: @theme をデフォルトのテーマに設定する

en: Install @theme theme
ja: @theme テーマをインストール

en: Install @theme as default theme
ja: @theme をデフォルトテーマとしてインストール

en: administration theme
ja: 管理用テーマ
