Theme region wrapper (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Region settings
bo: གནས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད
