Theme region wrapper (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Region
pt: Região

en: CSS classes
pt: Classes CSS

en: Regions
pt: Regiões

en: Element
pt: Elemento

en: Region settings
pt: Configurações de região

en: Separate multiple classes by spaces.
pt: Separe múltiplas classes com espaços.
