Theme region wrapper (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Region
ca: Regió

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Region settings
ca: Paràmetres de la regió

en: Separate multiple classes by spaces.
ca: Separeu múltiples classes per espais.
