Theme region wrapper (1.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Region
es: Región

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: Element
es: Elemento

en: Region settings
es: Opciones de región

en: Separate multiple classes by spaces.
es: Separe múltiples clases con espacios
