Theme region wrapper (1.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Region
hu: Régió

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Element
hu: HTML elem

en: Region settings
hu: Régió beállításai

en: Separate multiple classes by spaces.
hu: Az osztályokat szóközökkel lehet elválasztani.
