Theme region wrapper (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Region
lv: Reģions

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Element
lv: Elements

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi
