Theme region wrapper (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: Region
nl: Gebied

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Separate multiple classes by spaces.
nl: Scheid meerdere klassen met spaties.
